Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kávovar Dolcegusto primadonna ecklusive. Naštěstí jsem si zkontroloval účet zde, obchod jsem nakonec nedokončil.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
pavel 4. 01. 2023

Obchod měl proběhnout prostřednictvím facebooku (marketplace), kde dotyčná vystupovala pod jménem Daniela Wani, mimo kavovaru delonghi nabízela take albi tužku, i-phone, lehatko pro miminka babybjorn a kočárek - u všech položek byly uvedeny podezřele nízké ceny a ze strany prodávající byla velká ochota se na ceně domluvit. Proto jsem pátral po tom, zda se nejedna o podvod.


user picture
Jana 9. 01. 2023

Kávovar delonghi, pod jménem Daniela wani, dále nabízela telefon i-Phone, chytré hodinky, kočárek, aj podobné věci velmi výhodně.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.