Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej kola, nakupujicí se snažil zjistit číslo platební karty včetně bezpečnostního čísla. Psal, že je připraven koupit a že je z Kašperských Hor a že zajistí kurýra. Docela na to chvátal. Když mu nepřišli informace o kartě, tak napsal, že peníze ještě nebyly vyzvednuty a dokus si je nevyzvednu, kurýr nepřijede. Vše kamuflofal Bazošem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
M. Švadlenová 28. 06. 2021

Pokus o podvod - úplně stejný scénář jako u pana Jirána. Nakupujicí z Kašperských Hor (tel. číslo 607126717) pod záminkou nákupu kola se snažil zjistit číslo platební karty. Velmi chvátal. Pár hodin před tím přišla obdobná poptávka z číslo: +44 7570 0762203, údajně nakupující z Teplic, zašle i pravidla nákupu přes Bazoš - stejný scénář.


user picture
MK 30. 06. 2021

30.6.2021 15:06 Stejný scénář viz. Jiran, Kašperské hory. prodej kola za 1290,- Nahlášeno PČR


user picture
Lk 30. 06. 2021

Ano, stejna zkušenost, podvodne jednani, chvatal na koupi kola z Bazose, spatna cestina, fiktivni jmeno z Kasperskych Hor. Tel. Cislo 607 126 717

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.