Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Měla jsem poptavku na Bazos.cz na stolek, pán volal, že se s manželkou stěhují, stolek klidně pošlou. Působil naprosto seriózně, správná čeština, moravský přízvuk, prý z Valašska. SMS seriózní jazykový styl, příjemný, úslužný, děkoval. Ani ve snu by mne nenapadlo, že jde o sprostého podvodníka. Bohužel žiju v bublině, jsem pitomá, že věřím ve slušnost. Má naivita mě stála 2210 Kč. Pan neodpovídá, nekomunikuje, nezvedá telefony. Tak mu prosím také nenaleťte jako já... ať mu to jeho bozole = [email protected] zhořkne...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Eva 12. 02. 2023

přidal/a číslo účtu: 256468715/0600, telefonní číslo: 703340197, email: [email protected]


user picture
VS 12. 02. 2023

Také jste mu nalíta? Budete případně hlásit na PČR?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.