Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na inzerát v Bazoši se mi ozval formou WhatsApp údajný majitel knihy Chuť domácí kuchyně, že mi jí pošle poštou ale platba převodem předem. Chtěl jsem údaje, tak mi je poskytl, prý se jmenuje Marek Matula, Adresa Třeboňská 23, Rudolfov kousek od ČB. Číslo účtu 2701491710/2010 a protože se jednalo o 550,-Kč a ještě se kroutil kvůli poštovnému, tak jsem na to přistoupil a poslal 13.1.2023. Ještě jsem mu poslal mé údaje aby mohl poslat poštou knihu. Chtěl jsem po něm číslo balíku až pošle poštou. Potvrdil a už se neozval, telefon zablokoval a na sms nereaguje ani na komunikaci přes WhatsApp.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.