Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Velice rychle po zadání inzerátu došel dotaz: Ahoj,je tento-inzerát-aktuální? I.Hruskova Mohu pak zajistit doručení na vlastní náklady prostřednictvím ceska ZASILKOVNA? Kurýr k vám může přijet, kdykoli se vám to hodí, nemusíte se starat o balení ani o jiné problémy. Potřebuji vaši adresu, a c.účtu. Peníze vám přijdou, jakmile provedu platbu. Dobře?☺️ Následoval WhatsApp: Dobré odpoledne, prodáváte ještě Samsung Galaxy Xcover 4s? Mohu využít kurýrní službu Zasilkovna? Bydlím ve Chebu  . Peníze obdržíte dříve, než k vám dorazí kurýr
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.