Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Údajně nějaký pán z Polska chtěl ode mne koupit přes Bazoš.cz grafiku domlouvali jsme se na ceně a že prý platbu poslal poslal mi i mail od existující banky ( mail byl v angličtině) naštěstí umím dobře anglicky tak jsem si to přeložil a tam bylo napsáno, že až odešlu to zboží tak to potvrdím a přijdou mi peníze dávejte si pozor nic takového neexistuje banka nikdy neověřuje zda se zboží odeslalo či ne. Cituji: Banky vždy pouze posílají peníze na pokyn majitele účtu a vůbec se nestarají o kontrolu odeslání či doručení zásilky. Podvodníkovi vůbec nejde o Vaše šaty. Po odeslání balíku by Vám opět jménem této falešné banky přišel email, že ještě musíte uhradit poplatek. A takhle by z Vás tahali peníze, dokud byste je byla ochotna posílat Zdroj: https://www.banky.cz/poradna/falesny-prodejce-8426/?ref=copy Pozn. Jméno uvedl jednou Leszek Pisarski a u toho falešného mailu z banky bylo zas jméno Kenneth Pisarski
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.