Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
pres Marketplace jsem chtela zakoupit zavesnou houpacku. Ze zacatku komunikace v poradku, pani ochotna. Po pripsani penez, me pani kontaktovala, ze nestiha odeslat, protoze manzel v praci, deti nemocny, ze mi posle penize zpet. Ja ale chtela houpacku, proto jsem ji napsala, ze pockam do dalsiho tydne. Od te doby same vymluvy. S detmi u doktora, nestiha, penize posle. Dvakrat mi poslala printscreen platby ani jednou neprisla. Podle informaci od ostatnich podvedenych stejne vymluvy, stejne printscreeny plateb. Ted jiz nekomunikuje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:


Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavlína 15. 09. 2021

přidal/a číslo účtu: 2233111018/3030, email: [email protected]


user picture
Pavlína 15. 09. 2021

přidal číslo a místo tresního oznámení: Nemám - Nemám, 550,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.