Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem mikrofon na marketplace a prodej se zdál v pořádku, ale paní začala komunikovat spoře a divně až odepisovat přestala. Je stále na prodej? Ano je Měla bych zájem. Zasíláte přez zásilkovnu? Pres balikovnu za 75. U zasilkovny nemam kod Balíkovna bude v pořádku . Hlavně že to není pošta 😊 Dobre napiste mi udaje rmail a tel cislo Ucet je 2802218035/2010 Celkem 275 tedy E-mail* Zuzana Filipová Pod Homolí 1147 Holice 53401 [email protected] 737441771 Dekuji jdu zatim zabalit Ok Ted koukam prisly. Poslu do konce tydne Děkuju Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat jak je na tom balíček? Posilala jsem. Vydrzte jeate do konce tydne prosím Ok Dobrý den. Mohla byste mi poslat údaje k zásilce? Chtěla bych zjistit kde je problém. Mě nic nedošlo. Mohla byste mi přeposlat info prosím? ?? ??? Me nejde ten email preposlat . To je takovy ten vydegenerovany email ze to nejde Stačí mi číslo balíku abych to v balíkovně mohla dohledat nebo heslo pro vyzvednutí Jestli to nechcete řešit, vraťte mi peníze a nechte si balík vrátit. Tak nejradsi bych prodej zrusila ale jak ja dohledam ten svuj balik tedy? Nemam s tim zas takovy zkusenosti. Já s balíkovnou taky moc ne, ale v mailu nebo přez podací lístek byste měla mít někde číslo balíku nebo by měli mít někde tel. číslo přez který se dá někde domluvit Přez dva a půl týdne mám poslanou platbu, nemám zboží a moc semnou nekomunikujete. Prosím o zrušení obchodu, už nemám čas čekat Napiste mi teda sve c uctu ale nevim teda jak ja svuj balik mam dohledat zpet 1220901016/3030 Dekuju Dobrý den. Pořád ste mi nevrátila platbu
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Marcela Kasincová 1. 03. 2023

Dobrý den, prodávala kabelku,poslala jsem jí i s poštovným 575 Kč a do dnešního dne nic nepřišlo a stejné výmluvy.


user picture
Zuzana Filipivá 1. 03. 2023

Dobrý den. Přidala sem váš komentář na fb stránku Podvodníci. Doufám, že vám to nevadí, ale čím víc komentářů, tím dřív si slečny začnou všichni všímat a bloknou ji.


user picture
Lukas 25. 04. 2023

https://balikovna-cz.payments9584.online/233325305 Chci něco prodat a toto mi moc normální nepřijde... Paní občas i trochu hapruje čeština, i když mě taky, moc se mi to nezdá... Prvně chtěla jméno, tel. číslo a email... Údajně si kurýr pro adresu zavolá aby si jí zjistil 😄


user picture
Monty 7. 06. 2023

Mám stejnou zkušenost jako Lukas. Prodávala jsem hračku. Pan chtěl koupit, chtěl mail, tel cislo a c.uctu. Údajně poslal penize balikovnou, obdrzela jsem mail s instrukcemi, jak finance vyzvednout... Aplikace chtěla, ať zadám číslo karty se všemi dalšími údaji. Hajzli. Zítra podám trestní oznámení.


user picture
Niki 7. 08. 2023

Stejná zkušenost jako Monty a Lukas. Stejný postup jako u Monty.


user picture
Ája 14. 08. 2023

Dnes řešim to stejně,prodávám hloupou klec za pár korun,a už jsem měla 2 stejně odpovědi,tak chtěji e- mail a telefon.....tak jsem napsala ,aby mi poslali svůj telefon,že jim zavolám a domluvíme se......již bez odezvy

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.