Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazos. Neurcita odpoved, evidentne generovana nejakym botem, normalni clovek by se neptal, jestli prodavam a nabizenou vec nenazyval "polozkou": "Dоbrý dеn, prоdáváte? Pоkud je pоložka stálе k dispоzici, prоsím, rеzervujte ji prо mě, děkuji." e-mail (sucharovaxx) podobny jako u jineho, zde jiz zverejneho podvodu. Jak uvidite v odesilateli Sucharovaxx, ani neodpovidejte.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Karel Š. 6. 02. 2023

Nebo jiny, tentokrat Sbazar, podobne neurcita odpoved: "Dobrý den, je tato nabídka stále platná?" A opet "cislovany", cili nejspis ucelove zrizeny e-mail (fialkova.rada987+534@gmail.com).

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.