Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Tento podvodník na Sbazaru a Bazoš.cz nabízí akumulátory zn, Makita a Bosch. Podvodník v inzerátu uvádí: likvidace skladu, 1/3 ceny, záruka 2 roky, vystavím fakturu, původ cz. I na jiných bazarech je velké množství podvedených a už se to řeší. Je potřeba podat trestní oznámení (TR) na PČR, nebo na Státní zastupitelství. Stačí vám k tomu sepsat TR a přiložit k němu emailovou komunikaci + doklad o zaplacení. TR můžete zaslat přes Datovou schránku, nebo zanést osobně na podatelnu PČR, nebo na Státní zastupitelství. V případě zájmu Vám zašlu vzor TR, (vyplnění vám zabere pár minut), i obrazovou dokumentaci podvodných inzerátů [email protected] Nevzdávejte se!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 3. 08. 2021

Dobrý den, také sem "nalítnul" za 2600,-


user picture
Josef 3. 08. 2021

Dobry den. Mohu poprosit o vzor trestniho oznameni? Take jsem bohuzel tomuto "panovi" naletel. Dekuji.


user picture
Alka 3. 08. 2021

Dobrý den pane Josefe. Pokud máte zájem o vzor TR, piště na email uvedený na konci textu.... alka001zavináčpost.cz


user picture
Alka 3. 08. 2021

Pozor. Podvodník sám nabízí na Bazoši, že vám pomůže s hromadným tr. oznámením. Hromadné tr. oznámení v ČR neexistuje. To musí každý podvedený podat sám.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.