Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Facebook Marketplace jsem kupovala 2 panenky Baby Born od prodejce s profilem Romana Hamplova. Paní si nechala poslat peníze na účet 17. 1. 2023 a od té doby takřka nekomunikuje. 30. 1. potvrdila, že už je zpět z hor, ale na otázku, kdy zboží pošle, neodpověděla. Na výhrůžky, že ji nahlásím, 2. 2. napsala, že se jí nešlo přihlásit na mesenger. Od té doby (dnes je 8. 2.) se neozvala a zboží neposlala, přestože veškeré potřebné podklady má.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra Rohlíčková 8. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michaela Dragounová k bankovnímu účtu: 1282070027/3030


user picture
Monika Kováčová 9. 02. 2023

No tak super 😡😡😡 v neděli jsem psala paní ale teda Milena Poláková na kočárek s autosedačku od quiny a na tento účet 1282070027/3030 jsem ji poslala 300 Kč za kočárek a 79 Kč za zasilkovnu . Tak mě to štve protože jsem to měla pro dcerku k narozeninám které má zítra 😥😥 .ach jo proč jsou takové hyeny zvlášť když je to pro děti .


user picture
Renata Hovorková 12. 02. 2023

Další podvody. Ale na Marketplace na FB. Taky panenky Baby born a kočárek. Mažou si postupně profil. Petra Mysicka č.ú. 255648300/0600 Linda Penkova/Milena Polakova č.ú. 1282070027/3030 Kam ten svět spěje. Končím s nákupama na Mrktpl a bazarech. A možná už i s prodejem. Páč to furt někdo zkouší. Už mě to nebaví co tu žije za lidi. Edit: nevím, jak se mi to povedlo, ale paní tzv. Milena Polakova/Linda Penkova mi peníze vrátila. Tím ji neobhajuji samozřejmě v jejím jednání, ale chci říct, že snad šance na vrácení je....


user picture
Darina Komendová 7. 03. 2023

Michaela Dragounová jede podvody s kočárky dál. Ukradne fotky z jiných inzerátů, dušuje se, že jsou její, pak si nechá poslat peníze a zruší profil se slovy, že jí ho zrušil sám fb kvůli nevhodnému názvu (vystupovala pod jménem Mia Kebabpizza). Stále stejná písnička, hlasovky, nic není problém, jen číslo účtu nově 1282070043/3030


user picture
Monika Kováčová 8. 03. 2023

To čumím teda že je tak blbá .Mě teda peníze vrátila s tím že už se poučila .Bože a jede dál ?? Nooo paráda teda

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.