Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ihned po vystavení inzerátu šatů se mi paní Milena Novák ozvala se zájmem o zboží přes WhatsApp. Chvíli jsme si psali o šatech, konverzace byla divná (psala občas v mužském rodě, občas mimo téma apod). Když napsala, že chce zboží převzít přes DPD (platba, převoz, všechno jakoby ,,pomoc" pro mě), byla už maximálně podezřelá - slyšela jsem o podvodnících, kteří si dávají podmínku doručení přes DPD a tohle tomu dost nasvědčovalo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Slávka 22. 02. 2023

Dobrý deň, ja som tiež dnes pridala inzerat na Bazos so satami a hned sa mi ozvala. Bolo mi to podozrive, chcela kupu poriesit cez packetu. Tato info ma uistila v tom, ze je to podvodnicka. Ďakujem.


user picture
Slávka 23. 02. 2023

Dnes som dostala ďalší email - meno aj styl komunikacie je podobny ako pri vyssie spomenutej zene. Takze pozor aj na: milenabaresova33a@gmail.com


user picture
Barbora 23. 02. 2023

Aj mne sa dnes milena novak ozvala na inzerat z bazosu, davajte pozor


user picture
Filip 27. 03. 2023

Jedná sa o podvod, odpoveď pichádza ihneď po vložení inzerátu s požiadavkou o zaslanie kuriérom DPD.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.