Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízím k prodeji zrcadlovku a během asi 10 minut po zveřejnění inzerátu přišel tenhle email : Dobrý den, napište mi prosím na můj WhatsApp, +420 734 387 021 chci upřesnit podrobnosti nákupu. dík milena74838@gmail.com - Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz. Na whatsappu ( kde se dají mazat zprávy) byla po asi 4 větách nabídnuta možnost poslání přes DPD. Zajímavé že první mail byl napsán česky v ženském rodě, první věta na whatsapp byla v rodě mužském a slovensky a dále opět rod mužský a čeština. Když jsem jasně zdůraznil že preferuji pouze osobní předání osobně a slušně jsem poslal podvodníka někam, zprávy ohledně dopravy přes DPD smazal a tím to skončilo.. Doporučil jsem najít práci místo vymýšlení podobných zoufalých pokusů někoho okrást.. Snad to někomu pomůže.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Elienka 14. 02. 2023

Presne ako píše pani vyššie, ako cez kopirák 😛 WhatsApp chcel, tak som napísala, že tak nebudem s nikým komunikovať...mne viac už nenapísal!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.