Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani Aneta Milosova mela udajne zajem o koupi a zadala o zaslani jmena, adresy a TELEFONNIHO CISLA, manzel pry pracuje u DPD a zorganizuje dopravu sam. Pry zije s manzelem u rodicu v ČR, cestinu ma ale na Slovenku vybornou, bez chyb..
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kristýna Martinů 22. 02. 2023

Dnes stejna zkusenost. Pani mela zajem o zbozi na bazaru, chtela dorucit DPD a poslat penize pres ne. Po podezrelem slovensky psanem mailu odeslanem z adresy @icloud.com jsem overovala postup na infolince DPD a byla spravena o podvodnem jednani.


user picture
Tomáš 23. 02. 2023

Díky Vašemu webu jsem to dohadování s "paní Anetou" ukončil včas + poslal info na bazoš, snad se je podaří nějak eliminovat. Manžel trvá na DPD, vše zařídí, nic není problém, velmi sofistikované, odpovídají na konkr. informace a požadavky. Platba proběhne přes DPD, to mě zarazilo a zadal jsem na google jejich mail - první odkaz tento - děkuji za ušetřený čas a peníze!


user picture
Klára 23. 02. 2023

To samé co ostatní, prý vše zařídí přes DPD podvod!!!. Odpověděla na můj inzerát na Bazoš. Pozor!!! Jméno Aneta Milosova milanett@seznam.cz

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.