Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
220266132
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
https://www.sbazar.cz/eliskaomelkova/detail/185687426-lego-harry-potter-75968-zobi-ulice-4 Prodává více menších setů lego Harry Potter, nic není problém, fotky jsou focené na jednom místě, vypadají důvěry hodně. Ceny na nižší hladině ale ne nereálné. Komunikuje, nic není problém, zaslání, zabalení. Neplatil jsem celu částku, jen zálohu. Po odeslání zálohy se odmlčí a na žádost o její návrat nereaguje. Pokud budete podávat hromadnou žalobu, připojím se, komunikaci a vše potřebné mám uložené pro případ potřeby hospodářské kriminálky. Pokud vás bude víc, stejně mě budou sami kontaktovat, na základě platby výpisu z účtu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 13. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: YOURGAMES.CZ s.r.o. k bankovnímu účtu: 2601827838/2010


user picture
Karel 26. 06. 2023

2601827838/2010 strzena častka 782 kč udajně jsem příkaz k uhradě zadal přez banomat což nedělám nikdy. vs: 220263928 . Ani netuším jak je toto možné natož za co by jsem tuto částku měl ůbec utratit.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.