Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěl bych upozornit na fcb účet vedený pod jménem Petr Jäger. Číslo bankovního účtu: 252401193/0600 (až po zaplacení jsem zjistil, že uvedený účet je veden na jméno Monika Leipoldová) . Zaplatil jsem mu za bundu, na kterou mi nabízel slevu. Do té doby živě komunikoval a bundu mi samozřejmě vychválil. Po zaplacení napsal, že balíček odeslal Zásilkovnou. Info od Zásilkovny mi nepřišla. Na dotaz na číslo zásilky ještě odpověděl, že byl na noční, nemá čas a číslo zásilky za chvíli napíše. O dva dny později jsem mu napsal z jiného účtu. Zprávu si zřejmě omylem otevřel a odpověděl, že problém vznikl na straně Zásilkovny. Poté si mě zablokoval na obou účtech. Mohu vše doložit screenshoty a výpisem z banky. Tento případ je včetně dokumentů popsán na fcb skupině "Podvodníci z Marketplace aj."
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 25. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Monika Leipoldová k bankovnímu účtu: 252401193/0600


user picture
Štěpán 28. 02. 2024

Petr Jäger, roč. 12/1998, odebral za 5500 dva lístky na fotbalový zápas a dokladal platbu, kterou bank nezrealizovala a nejde zrisit. Stejné číslo účtu252401193/0600. Následně přestal komunikovat. V Ares má adresu na Praze 4 Kamýk.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.