Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Měl jsem poptávku na gamebook (kniha). Ozval se, poslal fotku, komunikace jako s každým jiným člověkem. Bohužel jsem si za 900 koupil zkušenost. Nicméně varovné signály - fotky! stažené z internetu (hlavní prodejce dané věci, fotka v komentářích), výmluvy na "něco mám u kamaráda, nemám u sebe, proto nepošlu fotku s detailem, tlak na čas - honem ať stihnu zásilkovnu ještě dneska, minimum přátel na profilu (FB profil Lukáš Sobeček Soby), poslal "recenze", všude stejný čas odpovědi, .. Bohužel jsem si kontrolu fotek, profilu, .. udělal až po odeslání peněz. Následně nekomunikuje, resp. druhý den poslal zprávu, že není podvodník, že se to jen zdrželo, že v zásilkovně už jen vydávali balíky (už jste takovou situaci zažili?), ale potom hodiny zase nic (na začátku komunikoval velmi aktivně - aby ne když chce ukrást a potom už má splněno).
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas 15. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Adam Vangel k bankovnímu účtu: 1036362083/5500


user picture
Lucie 17. 02. 2023

Dobrý den, bohužel mám stejnou zkušenost. Jsem v tom za 1100. Nabídl mi hry na PS5. Půjdu ho nahlásit na Pčr, co vy ostatní?


user picture
Michal 18. 02. 2023

Já přišel o 1500 Kč za tři hry na nitendo budu rád když si napíšeme hlavně nahlásit na policii s číslem účtu a tel. Já mám i OP jeho tak mi klidně napište.


user picture
Lucie 18. 02. 2023

Dobrý den, Michale, a vy už jste ho byl nahlásit na policii prosím? Máte číslo trestního oznámení prosím? Chci ho jít nahlásit. 😊


user picture
Václav 18. 02. 2023

Michale, prosím pošlete mi kopii na mail [email protected], děkuji. Já podal oznámení elektronicky, zatím čekám na číslo spisu. Lucie oznámení podejte nezávazně na nás, oni si to už sami spojí ;-)


user picture
Michal 19. 02. 2023

KRPA-58733-1/PŘ-2023-001413

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.