Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem přes Bazoš lístky na biatlon. Borec vypisoval debilovi, jak děkuje za důvěru a nevím co a po odeslání platby bez komunikace i lístky. Dávejte si velký pozor!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 18. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Aleksandr Oleň k bankovnímu účtu: 313544594/0300


user picture
Aleksandr Oleň 25. 03. 2023

Dobrý den,můžete mi někdo vysvětlit, co tu dělám když jsem na Bazos.cz vstupenky v zivote neprodaval? Jediné co na Bazosi prodávám jsou Apple produkty ale vstupenky určitě NE. Stejně jako nebydlím ani nepracuji na ani jedné z adres. O co se tedy jedná? Pokud tyto spamy neskončí tak budu nucen podat trestní oznámení za poškození jména a pomluvu. Děkuji. S přáním hezkého dne. A.Olen.


user picture
Monika 1. 04. 2023

Prosím, dejte na mě trestní oznámení. Oni Vás na policii určitě rádi uvidí;)


user picture
Maria 2. 04. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1 - Milovice, 1200,-


user picture
Maja 2. 04. 2023

Měla jsem poptávku na Pražský půlmaraton 1.4.2023. Bohužel jsem poslala peníze a lístek nikde. 313544594/0300 číslo účtu podvodníka 608 309 703 mobilní číslo.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.