Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní nabízí iPhone 13 míní ale je to podvod chce peníze předem , a telefon stal 4000 kc majitel pravý ho má za 13 k pozor
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 25. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Blűmelová Kristýna k bankovnímu účtu: 257222231/0600


user picture
Dagmar 25. 02. 2023

Vystupuje pod profilem Michalea Havélková, uvádí město Brno, inzeruje Plzeň, nabízí PS4 za 3500 Kč, žádá okamžitou platbu s tímto 🙏, profil založen nyní .


user picture
Kristyna 27. 02. 2023

Dobrý den , ráda bych problém nějak vyřešila ale bohužel jsem zapůjčila své číslo účtu a nebylo mi oznámení ze se jedna o podvod. Mé číslo účtu není vedeno na podvody.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.