Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem u něj na sbazar.cz Apple TV. Velmi nekomunikativní člověk. Chtěl poslat zálohu a že balík ještě večer pošle. Na druhý den již nekomunikuje a stáhl veškeré své inzeráty. Dávejte si na něj pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Libor 20. 01. 2021

.. právě jsem si "koupil" vaši slíbenou apple TV .. zaplatil jsem 2000 + 70 korun poštovné já naiva .. na stejné číslo účtu .. na policii nepůjdu .. nechce se mi. navíc policii nevěřím, že "pomáhá a chrání", takže vám to jen oznamuju, aby jste nesmutnil, že jste taky naletěl. jen zajdu do té "banky" abych jim řekl, že jejich klient je podvodník. zkušenost k nezaplacení ! :) zdravím podvedený Libor.


user picture
Jirka 20. 01. 2021

Tak i ja jsem si naletel. Dlouho se mi nic podobneho nestalo a tak jsem celkem otupel a nepojal podezreni. No ale nejsem uplne lhostejny k lidem teto kategorie a rad bych mu zneprijemnil zivot. Za mne to bylo 1000,- jako zaloha.


user picture
David 27. 01. 2021

Je toho více ... vše stejný účet. Nad 5.000,- se tím už pomahači musí zabývat. Další jsou tady: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=50

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.