Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pán psal přes whatsapp na jméno Kryštof Kašpar. Zájemce se tvářil, že má zájem a vše probíhalo, tak jak má. Pán napsal, že peníze pošle na sbazar a já si je poté stáhnu na svoji kartu. Naštěstí mi kartu banka zablokovala včas a žádné peníze nemohli být zneužity. Žádná bazar platba neexistuje. Dávejte na to pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Monika Lhotská 16. 08. 2021

Dobrý den, souhlasím s vaším komentářem. Hned po uveřejnění mého inzerátu, mě pán kontaktoval na whatsapp. Komunikace probíhala přesně jak píšete. Pán mi také nabídl, že mi pošle peníze přes platbu na sbazaru. Váše informace k podvodu mi pomohla, konverzaci jsem ukončila a kontakt zablokovala. Děkuji.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.