Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízená kuchyň za nižší cenu než ostatní, s tím že spěchá s prodejem,že se s manželkou stěhují do zahraničí a vlastní nemovitosti.Použil jméno a ičo firmy ,která je na trhu několik let a on nemá potřebu podvádět.Zálohu alespoň 1000,- aby mněl jistotu a závazek ,že si kuchyň odvezem a inzerát ihned smaže.Vše vypadalo věrohodně uměl mluvit .Na dotaz po 2 hod. proč ještě inzeruje stejnou kuchyň,napsal ,že jede domů a napraví to.Když na nabídku zkusil zavolat manžel -za stejných podmínek kuchyň chtěl zálohovat.Takže nám bylo jasno oč tu běží,bohužel pozdě.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomáš 10. 03. 2023

přidal/a telefonní číslo: 608392780

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.