Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Poptávala jsme na Bazaru knihu. Z tohoto čísla mi přišla na WhatsApp zpráva, že dotyčná knihu má a muže mi ji darovat, pouze za 50kč předem za poštovné. Věděla jsem, že je jedná o podvod a cíleně jsem vedla konverzaci dál, abych získala čísla účtu a mohla případně varovat ostatní! Píše mile, může rovnou odeslat. Také se “stěhuje”. Řekla, že má 2 čísla účtu - 1137798003/5500 a 256060242/0600 DEJTE SI POZOR A NENECHTE SE OKRÁST ANI O PÁR KORUN. Našla jsem zde již mnoho upozornění na tuto osobu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Renata 5. 03. 2023

přidal/a číslo účtu: 1137798003/5500


user picture
Admin 5. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: David Myšák k bankovnímu účtu: 1137798003/5500


user picture
Pavla 5. 03. 2023

Mám fotku podvodníka, kterou bych ráda do batabáze podvodů použila, ale nejde mi na web nahrát


user picture
Pavla 5. 03. 2023

Podat trestní oznámení o podvodu na policii jsem se snažila cca před 8 lety několikrát bezúspěšně. Policie nechtěla nic řešit ve věci "mých podvodů". Jeden, nazývejme ho Rekonstrukce, policie nevnímala, protože v tomto případě jde o občansko-právní spor. Druhý podvod je rovněž občansko-právní, protože je založen na nájemní smlouvě a je již vynesen rozsudek, který nabyl právní moci. Policie ani tady nekoná.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.