Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 9.3.2023 jsem objevila inzerát PS4 500GB+hry za 2600 Kč na Marketplace. Profil Dave Kletečka, uvedeno vdaná, Jihlava, pracuje pro Programátor, profil založen 2023. Prodávající po špatné zkušenosti s posláním na dobírku mi navrhl zálohu předem, aby prý měl zaručeno, že to zboží vyzvednu a doplatím zbytek. Požadoval 600 Kč. Ozval se opět dnes, jak s posláním. Než jsem mu stačila odpovědět, profil zmizel z fcb. Určitě to bude zkoušet pod jiným profilem. Nabízel různé zboží pod cenou, mobily aj.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 11. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: David Melka k bankovnímu účtu: 257440140/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.