Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tvrdila, že se jmenuje ,,Larysa Bercova" a že je z Chebu. Ozvala se mi mailem skrz inzerát na Bazoši z oblasti jezdectví, konkrétně stříbrné třmeny freejump softUp pro plus. Poslala fotky třmenů na parketové podlaze, za které chtěla 3000,-, bylo ale zjevné, že úplně nových (takové stojí třeba 8000,-...). Souhlasila s dobírkou, ovšem za podmínky, že dostane zaplaceno ,,zálohu" 300,-, když jsem po ní chtěla fotku třmenů z jiného úhlu a s její rukou, přestala odpovídat. Že je to podvodník bylo ale jasné už mnohem dřív, všechny informace psala do samostatných mailů, ve kterých nebylo nikdy víc než 5 slov, mnohdy úplně bez diakritiky. Chtěla ,,zálohu" v úplně směšné částce (oproti celkové ceně), a dle archivu ministerstva vnitra nikdo s jejím jménem (v jakékoli podobě) v ČR neexistuje. Navíc jsem požadovala možnost odběru nebo dopravy do Brna a jeho okolí, a Cheb je přesně druhá strana republiky, kam měla jistotu, že bych kvůli tomu rozhodně nejela.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.