Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dotyčný pod jménem Martin Nikolaj prodává hračky na Facebooku. Po zaslání platby ještě sdělí, že zboží odeslal. Pak si kupujícího zablokuje. Já takto přišla o 1650 Kč
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 11. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: David Horvát k bankovnímu účtu: 254768669/0600


user picture
Tereza 18. 05. 2023

Ten toho evidentně prodává mnohem víc. Objednala jsem si u něho na FB pod jménem Michal Vojtěch Komenský ovladač a hru na playstation. Tvrdil, že mají obchod s videohrami. Po zaslání peněz, na účet, který to uvádíte pod jménem David Horvát, vše zablokoval a přestal komunikovat. Pokud se nás sejde více - 5, už je to trestný čin!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.