Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Facebook marketplace jsem nakupoval paměti RAM. Pán, pod jménem David DalNeřeš chtěl polovinu předem, když jsem řekl, že mu pošlu jen peníze na poštovné. Po krátkém dohadování o slevě, která byla napsaná v inzerátu, napsal, že když mu je pošlu předem, dá mi slevu větší. Po odeslání peněz přestal odepisovat a po dni došlo k blokaci. (Ano, bylo to ode mě hloupé.)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Olda 16. 03. 2023

Zaplatil jsem za Ram které nebyly dodány. Dotyčný už dale nekomunikuju


user picture
Olda 17. 03. 2023

Pofil na facebooku https://www.facebook.com/DavidDalNeres1899 Na facebooku se vyskytuje několik podobných profilů, které se jmenují "David DálNeřeš" a několika z nich jsou stejné fotografie


user picture
Honza 17. 03. 2023

Tak jsem dnes taky naletěl. Poslal jsem zálohu 500,- na poštovné za motorovou pilu. Tomáš Tom z Karlových Varů 😐


user picture
Honza 18. 03. 2023

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 5378 - Ostrava, 500,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.