Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Reaguje na poptavku vstupenek na Bazos.cz, nabidl vstupenky na predstaveni Audience u kralovny, poslala jsem 700 za dva listky a nic mi neposlal. Zkusila jsem z jineho cisla poptat totez, znovu nabidl listky, tentokrat za 1000 za dva listky. Telefon nezveda, adresu nenapise, pry jsou ze Sumperku. Podepisuje se mnoznym cislem jako Polachovi.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pochylá 14. 03. 2023

Taktéž jsem naletěla. Poptávka po komodě. Pan Polách Volal, že se stěhují a prodá mi ji. Po odeslání peněz nereaguje. Bude hlášeno na pčr.


user picture
Pochylá 14. 03. 2023

přidal/a číslo účtu: 2702488994/2010, telefonní číslo: 703340197


user picture
Luboš 4. 04. 2023

Taky to na mě zkoušel. Díky zadání čísla účtu na internetu, jsem zjistil co je zač. Děkuji.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.