Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Marketplace. Ovladač pro PS5 Dualsense. Jméno účtu prodejce je Janko Karol z Chebu. Šlo o menší částku a tak jsem jí zaslala. Zboží neodeslal. Komunikace vzbuzuje důvěru. Klasická manipulace a vytváření pocitu obtěžování kvůli času nad bagatelním obchodem. Tlf nemám, ani jeho mail. Věc dávám PČR. Bude toho více.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 24. 03. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPT-79736-1/ČJ-2023-070612 - Hlučín, 680,-


user picture
Michal 24. 03. 2023

Dnes jsem to byl ohlasit, doporucuji zajit a nahlasit taky, muzete zminit cislo protokolu - KRPT-79736-1/ČJ-2023-070612 Nahlasil jsem nekolik jmen, ktere jsem posbiral od ostatnich podvedenych: Janko Karol, Michaela Folwarzcná, Jan Samek a Dusan/Lubos Svacina a nekolik uctu u CSOB + telefonni cisla

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.