Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, dnes jsem kontaktovala na Marketplace tuto paní, prodávala iPhone 12, chtěla jsem pro syna. Byla velmi milá, příjemná, důvěryhodná, chtěla poslat celou částku peněz, já poslala větší část a byly jsme domluvené, že jak odzkouším, pošlu zbytek. A když jsem za 3/4 hodiny psala, pokud má posláno, jak slibovala, tak najednou nešlo nic odeslat. Zablokovaný messenger a smazaný profil, přišla jsem domů, listovala jsem na marketplace a zjistila jsem, že tato pilná včelička, má ještě dalších 5 nebo 6 profilů s jiným jménem, jiným pohlavím a jinou částkou peněz, ale úplně totožné fotky iphonu. Na policii už je nahlášena tato osoba... Snad nenaletělo dost lidí...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana Rubínová 16. 03. 2023

Dobrý den jak se prosím paní jmenuje?


user picture
Michala 17. 03. 2023

Monika Prošková


user picture
Admin 18. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Filip Štefko k bankovnímu účtu: 4850027013/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.