Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím, prosím dejte si pozor... Tento prodávající nabízel kuchynsky robot Sencor s příslušenstvím na bazar.cz....dne 15.3 jsem dotyčného kontaktovala a bylo domluveno že peníze ten den odešlu a on ten samý den odpoledne odešle kuchyňského robota.. Cena robota byla 550 kc, ihned odepsal, ihned poslal číslo účtu.... Poté pár dní ticho...přišel víkend, pondělí.. Nic dnes opět a vlastně naposledy jsem posílala email jak to vypadá s odesláním zboží.. Odpověď žádná... Ze zvědavosti jsem opět nahlédl na bazar.cz a ejhle ten robot který byl mnou zaplacen a zamluven, byl opět a stále v nabídce nyní již za 480 Kč... Podvodník již nereagoval, tudíž jsem informovala podporu na sbazaru.. Bylo mi řečeno že tento idiot je opětovně zablokován pro podvod.... Nyní už mu nedojdou ani email a vrátí se zpět... Tudíž... Ani peníze, ani robot... Ale budiž.. Člověk přijde v životě o víc, to mě těch pár stovek nezabije, hold se stalo..... Ale dejte si pozor, v případě, kdyby měl někdo tento stejný případ s uživatelem [email protected] ozvěte se, dle podpory se má kontaktovat PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.