Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Jsou na Facebooku,maji tam reklamu,prijde to v baliku od Logistika Patron System,s.r.o. Wolin,P.O.box c.7,Český Těšín Jedna se o vetsi cernou damskou kabelu,ktera ma mit na přední strane znak velky zlaty,YSL a malou prirucni tasticku.,nema ovsem ani jedno,tak velka neni a je to jiny material,cena 1.160kč. Davam si pozir,a i ja jsem naletela,tasku za tyto penize mohu pouzit na nakup!!!!!neni nikde adresa,pritom pisou o vraceni penez.davejte pozor na tento eshop
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Patava Pavel 18. 08. 2023

Objednal jsem si teplákovou soupravu za 1000,-kč a přišla mi malá a nechtěná bunda.Už tři měsíce reklamuji a pořád dokola mi chodí ,že celou reklamaci řeší nějaké orgány a ,že mám čekat na vyřešení.Vaše společnost mi zásilku doručovala.Nemohla se stát chyba na vaši straně prosím o odpověd.


user picture
Jitka Kožarová 19. 08. 2023

Nejspíš sem taky bohužel naletěla podvodníkům ,objednala jsem dárkové balení holícího strojku a zastřihávače vlasů . Po zaplacení jsem zjistila , že balíčkek obsahuje obyčejné čínské kotníkové plátěné tenisky v hodnotě původniho zboží tedy 1450 kč !!!!! Na můj dotaz jak mám postupovat , že chci mnou vybrané zboží nebo vrácení peněz nikdo nereaguje. Jste novodobí zloději !!!!! Doufám , že budete co nejdřív dopadeni , ŠMEJDI. !!!!!


user picture
Irena 13. 09. 2023

Tak jsem se taky nechala nachytat objednala sem si boty Nike v hodnotě 1030 kc a přišly obyc plátěne boty


user picture
Pavel Hájek 25. 10. 2023

Objednal jsem křížový leaser a dorazily plátěné tenisky hodnota objednávky 1000,-Kč. Je to podvod jak z učebnice. A přesto jsem se nachytal. Na reklamaci nikdo nereaguje.


user picture
Adriana Zemánková 25. 10. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1 - Český Těšín, 1500,-


user picture
Hana Dvořáková 26. 10. 2023

Objednána zimní péřová bunda Tommy Hilfiger, přišly letní kalhoty, cena 1140,- Kč.


user picture
Zdeněk Kovaricek 10. 11. 2023

Taky jsem se napálil. Objednal jsem si boty za 1300 a přišly nějaký fake boty


user picture
Dagmar 24. 11. 2023

Ja si objednala pandoru a došly mi boty za 1500


user picture
Adéla Součková 8. 12. 2023

Dobrý den, objednala jsem si dvě bundy za 2200 bohužel na dobírku a přišli mi nějaké hnusne body a na koleni ušité trictvrtaky. Má již někdo nějaký kontakt, či podařilo se někomu něco k řešení?


user picture
Lenka 7. 01. 2024

Mluvil se mnou pouze automat a k urychlení objednávky chtěl abych zmáčkla č. 1, což jsem neudělala. Po té mi přišel e-mail že je objednávka na cestě. Jedná se o nedokončenou objednávku CD angličtiny, kterou jsem začala vyplňovat, ale nedokončila ,nic nepotvrdila a přesto bez mého souhlasu to poslali. Logistika Patron Systém s.ro. je BANDA PODVODNÍKŮ A ZLODĚJŮ . Balík jsem nechala uložit na poštu, který nevyzvednu


user picture
Marie Chemická 19. 04. 2024

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 70071 - Smidary, 1919,-


user picture
Marie Chemická 19. 04. 2024

Podvod jak to řešíš ,ale dál ?? Tato firma bude neustále obírat lidí a nikdo to nedokáže zastavit ?? Od čeho je policie ČR ? Jsem naštvana skoro 2000kč je v haji 😡😡😕🤬


user picture
Monika 19. 04. 2024

Také jsem naletěla. Objednala jsem si boty za 1100,- adidas. Přišly mi boty černé látkové v hodnotě asi 20,- Hned jsem je hodila do koše😩.


user picture
Pavel 22. 05. 2024

Moji 85 letou babičku okradli o 3500 za nějaký prášky na artrozu. Když jsem se chtěl po telefonu domluvit na vrácení, reaguje pouze záznamník s ukrajinským přízvukem. Banda zm*dů co si tu mužou beztrestně podnikat. Nechápu že je už dávno nezavřeli. Jo hol nedotknutelní Ukrajinci nebo snad Rusáci.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.