Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dotyčná (na Facebooku jako Paja Pajicek) darovala na marketplace kočárek Bugaboo s tím, že ho dál nevyužije a daruje dál mamince, k dispozici bylo sedátko, to prodávala na 300 Kč, ale nebylo to podmínkou “koupě”. “Bydlela” v Bílině, ale kočárek byl u její matky ve Valašských Kloboukách, po předchozí platbě 200 Kč na uvedený účet pak napsala, že matka pracuje u České Pošty a ráno kočárek odešle a že ráno napíše sledovací číslo. Samozřejmě se ráno nikdo neozval. Prodávají “naléhal” pro rychlou platbu, protože má hodně kupců. No jak jsem stará tak jsem blbá. Ale na každou svi*i se vaří voda, doufám, že shoří v pekle!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.