Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
SRÁČ! Pozor na tohohle člověka, je to velmi dobrý manipulant. Poslal mi přes Whats App obrázky piana, které jsem chtěla koupit. Psala jsem mu, že chci osobní předání, říkal, že není problém, ale potom už se neozval. Potom mě napadlo ověřit si přes Google poslané fotky a vida, byly zkopírované z nějaké letité jiné stránky. Pak jsem už jen hrála jeho hru a napsala jsem mu, že převoz dopravcem bude asi lepší.. a to se najednou po dlouhé předchozí odmlce hned ozval. Když pochopil že na údaje z platební karty mě neutáhne, tak aspoň chtěl zaplatit doprav předem na jeho účet - částku 500. Já nic neposlala a vy prosím taky nikdy nic neposílejte, může to dopadnout hodně špatně.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 26. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lucie Langhammerová k bankovnímu účtu: 2701271507/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.