Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobry den,chtěla bych nahlásit pani Lenku Tomankovou měla jsem u ni objednány slaný dort.Zálohu 750kc jsem ji poslala komunikace se nezdala nijak podezřelá.Den před předáním jsem zjistila,ze jsem v blokaci.Tak,ze nemám ani peníze ani dort
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 2. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Milan Budík k bankovnímu účtu: 670100-2212644894/6210


user picture
Eva 6. 04. 2023

Dodatek:Tak k dnešnímu dni jsem dostala peníze zpět po urgovani jejich známých se mi konečně ozvala s vymluvou,ze mi objednávku rušila z rodinych důvodu a prý o hned vracela zálohu.Zprávu,kterou mi údajně psala neumi doložit ani potvrzení z banky toho dne jen samé výmluvy.Tak,že stejně nedoporučuji,kdybych nepsala jejím známým nic by se nedělo.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.