Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Dobrý den, přes bazoš.cz jsem zakoupil od osoby použitý Playstation 5, v ceně 8 500 včetně poštovného. Po seriózním jednání skrze email jsem však již PS nikdy neobdržel :) v mailu jsem měl k dispozici fakturu od zařízení, potvrzení o vlastnictví účtu. Faktura byla falšovaná jak jsem poté zjistil, vlastnictví účtu nevím. Jméno osoby mělo údajně být Karolína Nováková. Jelikož se nejedná o trestný čin, byl bych vděčný, kdyby se našel ještě někdo, s kým bychom mohli společně jednat s PČR. Díky, Vaněk
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 1. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Valentýna Černá k bankovnímu účtu: 2531652015/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.