Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Sháním knížku na marketplace a ozval se mi již druhý podvodník (prvního jsem sem nahlásila před pár dny) s totožným scénářem. Že mi knížku pošle doručovací službou po přijetí platby na účet, chtěla jsem poslat fotku obálky a stránky knížky, poslal mi fotku z internetového antikvariátu (který má knížky fyzicky u sebe = nemůže být jeho) a po konfrontaci přestal komunikovat..
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 2. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Nikola Sopková k bankovnímu účtu: 316519036/0300


user picture
Lucie Bukáčková 25. 04. 2023

Stejný scénář, sháním podvozek ke kočárku. Paní pod fb jménem Pavel Pavel velice ochotně chtěla zaslat poštou, že je zdaleka. Požadovala jsem zaslání na dobírku, ale prý chce raději poslat alespoň polovinu částky předem. Poslala jsem 500 Kč a paní již nekomunikuje

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.