Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Z tohoto čísla zavolal očividně cizinec mluvící lámanou češtinou s informací, že mám u jejich společnosti BTC.com převedený účet z jiné banky. Říkala jsem mu, že žádný takový účet nemám a žádný takový účet nebyl převeden a že o nic nemám zájem. Následně na mě tlačil a ptal se, proč nemám zájem o účet u jejich společnosti. Řekla jsem mu že mě to nezajímá a že o to nestojím. Tlačil a několikrát opakoval tuto otázku. Nakonec z něho vylezlo, že jde o investice do cryptoměn. Sdělila jsem mu, ať mé číslo ihned vymažou ze své databáze a už mě nekontaktují. Na internetu lze najít články od policie ČR, kde varují proti podobným podvodníkům.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.