Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dneska už čtvrtý podvodný email po přidání inzerátu na Sbazaru a Bazoši! (V mém inzerátu je jasně napsáno, že zboží předám jen osobně, nebo po uhrazení zálohy na můj účet a pak pošlu na dobírku). Většinou odpovídají velice rychle po přidání inzerátu, texty jsou podobné, některé věty úplně shodné. Dávejte si pozor a nevěřte těmto podvodníkům! Odpověď od "paní Diana Sedláková" : Dobrý den. Mám zájem o váš inzerát. Je možné doručení? Zajistím kurýra z domu do domu. Zboží a poštovné zaplatím předem. S pozdravem. Diana Sedláková. Odpověď od "paní Eva Blažková" (email [email protected]) : Chtěla bych se zeptat , zda je možné doručení kurýrem Zásilkovnu ? Kurýr k Vám může přijet, kdykoliv se Vám to bude hodit, stačí mu jen předat zásilku Doručení zaplatím já, o to se nemusíte starat! S pozdravem , Eva Odpověď od "paní Kateřina Novotná" (email [email protected]) Žiji v Hradci Králové. Mohu si zajistit doručení na vlastní náklady přes Zásilkovnu? Kurýr k Vám může přijet, kdykoliv se Vám to bude hodit, nemusíte se starat o zabalení ani o nic jiného. Níže jsou uvedeny pokyny, jak to doručení probíhá. Šlo by to?
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.