Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Osoba (jméno bohužel neznám) mi na můj inzerát, že koupím tažné zařízení na kolo, nabídla tažné zařízení Follow Me. Poslala i fotky a zpočátku komunikovala seriózně. Dokonce byl i náznak vysvětlení některých detailů ohledně použití tažného zařízení. Nabídla mi dopravu PPL a platbu předem. Nikdy jsem s tím neměl problém, tak jsem převedl peníze. Osoba mne ještě ujistila, že jakmile dojdou peníze, ihned posílá. Druhý den mi dokonce psala, že peníze dorazily a že ihned, jak pojede z práce, odveze balík na depo PPl. A od té doby nekomunikuje, na maily neodpovídá. Věc předána PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukáš Ribár 10. 04. 2023

přidal/a číslo účtu: 2701271507/5500, email: [email protected]


user picture
Jana 11. 04. 2023

Podepisuje se jako Z.Koucká

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.