Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pán se skrývá pod facebookovym profilem Pavel Pavel, v profilove fotce ma černý paprskovy autodisk. Zameruje se na podbvody v oblasti pouzitych nahradnich dilů na starši motocykly, mozna i jine veci. Laká na levny nakup, chce platbu predem, slibuje zbozi poslat PPL nebo DPD sluzbou. Vyskytuje se ve verejnych skupinach, kde se inzeruje, lide poptavaji díly, on piše ze to má a posila fotky, ktere nekde posbiral po internetu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 12. 04. 2023

Kdyby měl nekdo zkusenost , rad se podelim, pripadne muzeme podat trestni oznamení. Ze mě vylakal 3000kč.


user picture
Veronika 14. 04. 2023

Dobrý den, byla jsem podvedená se stejným číslem účtu ale pod jiným jménem a to Tereza Vrabcová. Taktéž dávám dohromady lidi abych mohla podat trestné oznámení. Ja jsem posílala 1200.- Mám jednu slečnu, která na tento účet taky poslala 1200.- a pod jménem Tereza Vrabcová


user picture
Martin 14. 04. 2023

Dobrý den, ono nás bude asi vícero. Urcitě se rad spojím, já uz oznameni podal u nás v Turnově na odděleni policie. Muzete mi napsat na mail: [email protected], když by jste cokoli potrebovala. Když bude celkova častka 10 000kc tak pujde do trestniho řízení a snad sectomu hajzlovi ucini přitrž.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.