Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
První email o tom, že se zrovna přistěhoval(a) a že neumí česky :-) a že zda zásilku můžu poslat přes DPD. Říkám že mi to je jedno, tak že vytvoří objednávku a že zaplatí zásilku DPDčku a já jen pošlu zásilku, tak mi poslali email vypadajíc věrohodně akorát při rozkliknutí detailu dpd.cz emailu ze kterého mi to došlo byla uvedena emailová adresa [email protected] což byl první vykřičník v mé hlavě při kliknutí na tlačítko Potvrďte jsem byl přesměrován na shrnutí kde byla vidět částka a adreda se jménem kupující Emma Kováčová. Každopádně adresa uvedená v ČR neexistuje :-) Škodá už jsem myslel že po 2 letech nebo i více zboží prodám, ale spíš bych uvedl přihlašovací udaje do banky kdybych pokračoval přihlášením do mbank když jsem klikl dál v procesu na platbu pro kterou banku :-) Takže pozor na paní Kováčovou nebo pana Kováče :D
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.