Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní pod fcb profilem Janina Megova nabízí na fcb dámské kolo za údajné swap, po napsání mi bylo sděleno že chce 500 Kč které jsem zaplatila a druhý den si měla přijít pro kolo. Platba se uskutečnila 29.3. když jsem ji požádala o adresu abych si pro své kolo dojela, začala se vymlouvat že je v práci atd. Tak jsme se s ní domluvila na velikonoční pondělí, kdy opět napsala že je v práci a že kolo si do práce vzít nemůže, že prý pracuje v obchodě. Napsala mi tedy že mi vrátí peníze zpět, což měla udělat v úterý 11.4. vrcholem všeho je že pak přestala komunikovat úplně a smazala všechny zprávy co napsala ona. Dejte si na paní pozor. Vystupuje na stránkách swap české Budějovice.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 15. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jana Megová k bankovnímu účtu: 605868291/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.