Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Půjčil jsem peníze jedné paní oblbuje mě měsíc 14.4.2023 měla zaplatit peníze dostala v hotovosti mobil vypínají a nekomunikují ani přes fb tak pozor na ní bydlí v český Kamenici pobírá dávky z Děčína její přítel je na fetech bydlí v domácnosti sní malé děti a dcera která čeká dítě prosím všechny příslušné orgány tak to jen tak nenechají a ať se o to dítě postarají budoucí matce je pouhých 16 let tak jestli je někdo zná tak se mi ozvěte na komentář jména jsou Marcela Tulejova Martin Godla Milan Červenák Natala Tulejova pozor na ně .
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Václav 17. 04. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 549 - Kamenický Šenov, 1300,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.