Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Č.uctu je na Slovensko, takže mi poslal IBAN - SK2202000000004761137851 a BIC kód je -SUBASKBX Prodaval vstupenky na derby Sparta x Slavia. Po připsání peněz na účet si mě zablokoval. Vytvořil si potom další email ([email protected]) a vstupenky nabízel dál. Byla jsem podat trestní oznámení na PČR. Čím víc by nás bylo, tím líp. Dokud to nebude nad 10 tisíc, nic se s tím dělat nebude.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Mareš 11. 12. 2023

Prodával grafickou kartu na bazos.cz, chtěl platbu předem přes Paypal. Inzerát komažitě stáhl. Využil přitom celkem tři rozdílné emaily [email protected], [email protected], [email protected]. Komunikoval až od okamžiku ralizace platby.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.