Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní prodávala na FB bundu Blauer, po odeslání penez prestala komunikovat. Nemam bundu ani penize.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavlína Kunclová 2. 05. 2023

Dobrý den, mě paní prodávala mikinu za 1400 Kč a do teď ji nemám.


user picture
Admin 28. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Marešová Veronika k bankovnímu účtu: 4942271013/0800


user picture
Lucia B. 11. 08. 2023

15.2. som pani odoslala 4080 CZK za parfém ktorý inzerovala na FCB skupine. V skupine vystupovala pod menom Šímová Marcela, číslo účtu ale odpovedá a viem že sa jedná o Marešovů Veroniku. Do dnešného dňa nemám peniaze ani parfém. Pani komunikuje velmi sporadicky, aktuálne tak 1 správa za mesiac. Vždý su to len prázdne sluby že peniaze odošle. Posledná správa je z 5.8. kde píše že má exekuci na účte a že mi može poslať 1000 CZK složenkou. Neverím jej ani slovo. Plánujem ísť na Políciu. Stále som dúfala že peniaze vráti....

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.