Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník/podvodnice to zkoušel/a přes e-mail, e-maily chodily z IP adresy v Rusku. Nabízel jsem autosedačku za 500,- Průběh korespondence: < Dobrý den, je ještě na prodej? > Dobrý den. Ano, je. < Super) Vadilo by vám, kdybych zařídila doručení kurýrem DPD?--S pozdravem Monika Peterová > Abych pravdu rekl, tak se mi moc nechce shanet tak velkou krabici. < Nebojte, kurýr přijede a vše zabalí sám. -- S pozdravem Monika Peterová > Tak takoveho jsem jeste nepotkal :-) < Na jaký den a hodinu mohu objednat kurýra?--S pozdravem Monika Peterová > Posilam az po zaplaceni na ucet. < Platit budu přes DPD, je to nejpohodlnější způsob. Peníze obdržíte předem na vlastní účet prostřednictvím jejich online transakce. V pohodě? --S pozdravem Monika Peterová > Pouze predem primo na muj ucet, bez prostrednika. Dále už neodpověděl/a :-)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.