Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Facebook: Dominik Džouvany Prodej předplatného gamepass. Roční předplatné za cenu 990,-. První poslat peníze poté 1x kód na 12 měsíců. Po platbě přišel kód na 1 měsíc předplatného a blokace komunikace. Po kontaktování z jiného účtu zaslal 11x kód z nichž ani jeden funkční a dále bez komunikace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 2. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Dominik Hrabě k bankovnímu účtu: 108214342/2250


user picture
Monika 3. 05. 2023

Dne 21.3. 2023 jsem od tohohle hajzlíka kupovala Apple Airpods gen 2 za 1000 Kč, dle informací ze Zásilkovny, přes kterou měl balík posílat, ale do ZBoxu nikdy balík nepodal, pouze zabouchl dvířka a odešel. Na PČR zatím nehlášeno.


user picture
Monika 3. 05. 2023

přidal/a email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.