Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Nekomunikuje, vzdy zbozi odstrani a po tydnu opet to same prodava. Podivinske jednani. Pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Viera 25. 10. 2023

Reaguje na inzeráty prodeje nemovitostí (zájem o koupi) a pak nereaguje, vytípává telefony, atd....Používá různá jména i e-maily (ty si vymýšlí, vrací se zpět jako nedoručitelné). U nás použil jméno (kromě Jiří Kňava, 605187269, [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]) Jiří Mamánek (605187269, [email protected]), Jiří Jedináček (608759850, [email protected]). Nevím, co z toho má a proč to dělá, peníze mu z reakce na inzerát nekápnou.... Vypadá, že je zřejmě psychicky nemocný.


user picture
Martin 26. 02. 2024

Podava na bazos.cz inzeraty s vasim jmenem a telefonem (foto veci z netu). Toto protipravni podvodne jednani nahlaseno na PCR. Vcetne informaci administratora z bazos.cz

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.