Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Sdílejte podvod:
INFORMACE K PODVODU
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
Popis podvodu:
Pod jménem Helena Beránková chce “koupit” zboží na Bazos.cz: Všechno mi vyhovuje. Chci zařídit nákup s doručením přes poštovní službu. Nevadí vám to? Já do odeslání zaplatím plnou cenu zboží a zaplatím kurýrní zásilku. Proces bude vypadat takto: Nejprve zaplatím plnou cenu zboží a doručení, poté vám pošta vytvoří formulář pro získání mých peněz. Vejdete do formuláře, vyplníte své osobní údaje a dostanete mé peníze na svůj bankovní účet. Poté vám zavolá kurýr, aby si domluvil schůzku ve vhodnou dobu. Poté přijde odkaz. A další zpráva: Přejděte na žádost, vyplňte své osobní údaje a dostanete mé peníze na svůj bankovní účet. Poté vám zavolá kurýr, aby si domluvil schůzku ve vhodnou dobu. Teď vás kontaktuje technická podpora webu, očekávejte. Tak web mě naštěstí kontaktoval takto: Pozor, neexistuje nic jako Bazoš platba nebo Bazoš kurýr. Nikdy nesdělujte číslo Vaší karty s tím, že dostanete zaplaceno na tuto kartu!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Renata 15. 09. 2021

přidal/


user picture
Matěj 15. 12. 2021

Stalo se mi přesně to samé, chtěl bych se zeptat. Když jsem při své blbosti údaje své karty zadal, co z toho pro mě vyplývá ? Vyhodilo to na mě zprávu o tom že nemám na účtu 150 usd, takže to nelze přijmout, naštěstí v neštěstí nejspíš. Může tento dotyčný využít mé údaje od karty ?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.